Zrób karierę w Nieruchomościach! Szukamy pracowników w Tarnowie i w Rzeszowie

2020-02-11

Rzadko organizujemy rekrutacje i przyjmujemy nowych pracowników. W naszych oddziałach mamy zgrane zespoły w których większość zatrudnionych osób posiada minimum 15 letni staż pracy w KNC Nieruchomości, firmie, która działa na polskim rynku nieruchomości już od 22 lat, posiada 14 oddziałów franczyzowych w Polsce i jest liderem sprzedaży nieruchomości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zatrudnimy 4 osoby do naszej centrali w Tarnowie oraz 3 osoby do naszego oddziału w Rzeszowie.

Co oferujemy?

Pieniądze – umowę o pracę z wynagrodzeniem minimalnym 4200 zł netto i wysokimi prowizjami.

Gwarantujemy system szkoleń przygotowujący do pracy w standardzie KNC.

Sprawdzone innowacyjne metody gwarantujące odniesienie sukcesu w branży.

Narzędzia, bezpieczeństwo i pomoc osoby prowadzącej, dyrektora oddziału i właścicieli firmy.

Dostęp do bazy i systemów MLS, oraz wiele innych.

Co musisz zrobić żeby zostać członkiem naszego zespołu?

Musisz nas do siebie przekonać i podczas rozmowy kwalifikacyjnej sprawić, że to właśnie Ciebie wybierzemy. Nie rekrutujemy osób według typowych zasad i metod HR dlatego przyjedź do centrali KNC Nieruchomości w Tarnowie przy ulicy Krakowskiej 7 i się zaprezentuj.

Porozmawiaj z pracownikami oddziału, dyrektorem oddziału, asystentem prezesa i prezesem firmy. Jak zrobisz na Wszystkich wrażenie i podczas rozmowy kwalifikacyjnej przekonasz nas, że to ty jesteś tą osobą którą powinniśmy zatrudnić to masz pracę :)

Powodzenia!

Rekrutacja trwa do końca lutego, przynieś ze sobą CV.

Doświadczenie, języki obce mile widziane, jednak nie najważniejsze ;)

Masz pytania to przyjdź i zapytaj od poniedziałku do piątku w godzinach 8-10, pisz: platinum@kncn.pl, lub dzwoń +48 604 457 320

Zapraszamy.

Wszystkie wpisy