Apartment for sale

podkarpackie, łańcucki, Łańcut, Albigowa
Add to favorites Added to favorites

Information

Price
199 000 zł
Offer number
2764
Transaction type
Sale
Total area
55 m2
Price per m2
3 579 zł / m2
Rooms
2
Floor
1/1
Year built
1975
Commercial condition
for minor repair
Finishing standard
average
Buiiding type
standalone
Staircase
clean
Market
secondary
Building material
breeze blocks
Ownership form
ownership
Number of bedrooms
1
Audibility
quiet
Kitchen
bright
Bathroom
with wc
Windows
PCV
Flooring
parquet
Walls
plaster
Height
280
Parking type
parking space
Heating
gas

Description

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE 55,6M2 DO SPRZEDANIA W ALBIGOWEJ- 6KM OD MIASTA ŁAŃCUT.
Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie  wybudowane w 1975r w budynku 4-lokalowym w miejscowości Albigowa, gmina Łańcut, powiat łańcucki. Mieszkanie środkowe z balkonem, znajduje się na pierwszym piętrze budynku od strony południowej i sąsiaduje na klatce z dwoma podobnymi metrażem mieszkaniami na piętrze. Posiada pokój /21m2/, kuchnię/10,6m2/,sypialnię/13m2/, łazienkę/3,5m2/, przedpokój/7,5m2/. Ściany są pokryte tynkiem cementowo-wapiennym, okna plastykowe PCV, na podłogach w pokojach położone są drewniane parkiety, w kuchni-płytki, zabudowa kuchenna i kuchenka gazowa.
Jest możliwość zamieszkania po niewielkim remoncie i odświeżeniu ścian oraz sprawdzeniu instalacji wodno-kan., gazowej i c.o., jak również jest również możliwość wykonania głębszej przebudowy pomieszczeń i przystosowania do nowocześniejszych modnych standardów. Media podłączone do sieci to: prąd, woda, kanalizacja, gaz. W łazience znajduje się wanna i piec gazowy który służy do podgrzewania wody i c.o. Domofon z zamkiem elektro-magnetycznym przy drzwiach wejściowych znajduje się na zewnątrz budynku. Mieszkanie położone w dobrej lokalizacji niedaleko centrum, blisko: sklep, szkoła, przedszkole kościół. Dobre połączenie z miastem Łańcut-6km i Rzeszów-20km.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

See on map

Contact an agent

This site is protected by reCAPTCHA and the GooglePrivacy Policy and Terms of Service apply.

The administrator of personal data indicated in the above form is KNC Nieruchomości Sp. z o.o. with headquarters at ul. Krakowska 7, 33-100 Tarnów. view more...