Franczyza

826x368 (Oryginał: 826x368)


Otwórz własne biuro KNC Nieruchomości!


Z naszych obserwacji i po wynikach sprzedaży  wynika, że rynek nieruchomości się rozpędza.
To idealny czas żeby otworzyć własne biuro nieruchomości pod szyldem KNC Nieruchomości!
Po kilku latach stagnacji obserwujemy stały wzrost sprzedaży i zwiększającego się popytu na polskim rynku sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Wszystkie biura KNC Nieruchomości obserwują spore ożywienie i zwiększenie obrotów.
Dlatego właśnie podjęliśmy decyzję o ponownym rozpoczęciu rozwoju firmy poprzez franczyzę.
Zapraszamy do współpracy zarówno pośredników już prowadzących biura nieruchomości, jak i osoby zainteresowane rozpoczęciem takiej działalności. To również świetny pomysł na dywersyfikację i poszerzenie działalności dla osób pracujących w innej branży.

  Co w zamian Ci możemy zaoferować?
     
 1. Dostęp do know-how wypracowanego przez KNC w ciągu 21 lat istnienia na rynku nieruchomości i sprawdzonego przez nas w praktyce, obejmującego strukturę organizacyjną, zasady zarządzania i sposób prowadzenia biura, standardy oferty handlowej, wzory umów zawieranych z klientami i współpracownikami, standardy postępowania z klientami indywidualnymi, instytucjonalnymi i wiele innych.

 2.    
 3. Dostęp do bazy wielu tysięcy ofert nieruchomości (większość w formie wyłączności) oraz do baz poważnych i sprawdzonych klientów w kraju i zagranicą.

 4.    
 5. Bezpłatny system szkoleniowy. Szkolenie teoretyczne i praktyczne zakończone egzaminem po którego zdaniu wystawiana jest licencja korporacyjna i uprawnienia zawodowe dla sieci KNC Nieruchomości.

 6.    
 7. Dostęp do sprawdzonej dokumentacji, zwłaszcza do dobrze opracowanych umów pośrednictwa, bez klauzul abuzywnych, dostosowanych do RODO.

 8.    
 9. Minimalizacja kosztów materiałów reklamowych.

 10.    
 11. Bezpłatne specjalistyczne oprogramowanie online IMO, WSN  oraz  własna strona dla każdego franczyzobiorcy.

 12.    
 13. Bezpłatny dostęp do systemów wymiany ofert: MLS WSN oraz IMO MLS.

 14.    
 15. Bezpłatna reklama i bezpłatny eksport ofert do wielu portali nieruchomości.

 16.    
 17. Zwiększenie bazy ofert i bazy poszukujących, co gwarantuje maksymalizację zysków i zwiększa ilość transakcji.

 18.    
 19. Pomoc i profesjonalne doradztwo w prawidłowej ocenie pojawiających się problemów i zminimalizowanie ryzyka popełnienia błędów, pomoc w wykonywaniu czynności z zakresu obrotu nieruchomościami – prawną, merytoryczną i księgową, pomoc w windykacji należności, pomoc przy rekrutacji pracowników i doborze lokalu.

 20.    
 21. Możliwość uzyskania dodatkowych dochodów ze sporządzania wszelkiego rodzaju analiz rynkowych i raportów na podstawie baz i rekordów sprzedażowych z dwudziestoletnią historią.

 22.    
 23. Jednorazowa opłata licencyjna gwarantująca umowę na zasadach partnerskich.

 24.    
 25. I wiele innych udogodnień, narzędzi i możliwości które przedstawimy Ci na spotkaniu informacyjnym.


Proponowana przez nas umowa franczyzowa to partnerski kontrakt, zawsze przynoszący wymierne korzyści i zyski obu stronom tej umowy.
Obecnie na terenie Polski posiadamy dwanaście oddziałów. Wszystkie działają  nieprzerwanie w naszej sieci od wielu lat odnosząc sukcesy na rynku nieruchomości. Chcesz referencji to zadzwoń do dowolnego oddziału.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania? Dzwoń!


Rafał Stec


tel: 728491864