Tu są domy do 100 tysięcy złotych!

kncn 2020-07-08

KNC Nieruchomości jest od lat niekwestionowanym liderem w sprzedaży tanich nieruchomości. Biuro powstało w 1997 roku i od samego początku pośrednicy zajmowali się tym, co sprzedaje się najlepiej -  tanimi domami, gruntami i innymi nieruchomościami dla osób z „mniejszym” portfelem lub szukających prawdziwych perełek.

Po 23 latach działalności grupy KNCN  obecnie nastąpił podział na „KNC Nieruchomości” zajmującej się wszelkiego rodzaju nieruchomościami oraz „Platinum KNCN” - grupy pośredników zajmujących się wyłącznie nieruchomościami komercyjnymi.
Większość Oddziałów KNCN  działa na ścianie wschodniej i w Polsce południowej. Pośrednicy mają dostęp do atrakcyjnych terenów, świetnych lokalizacji i atrakcyjnych pod względem ceny nieruchomości. Sukces sprzedażowy jest spowodowany również kompleksową obsługą prawną i merytoryczną. Pośrednicy w KNCN przygotowują dokumentację i załatwiają wszystkie wymagane zgody oraz czynności związane ze sprzedażą.

Pośrednicy z KNCN uruchomili dla wszystkich zainteresowanych grupę Facebook https://www.facebook.com/groups/do100tys/  do której przyłączyło się w ciągu dwóch miesięcy 12 000 osób.

Obecnie KNCN posiada 15 oddziałów, w których pracują wyłącznie doskonale przygotowani pośrednicy i agenci. Wszystkich, którzy myślą o zakupie taniego domku zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Wszystkie wpisy