KNC wśród laureatów nagrody

KNC Nieruchomości 2023-03-08

Krakowski Dukat to prestiżowa nagroda przyznawana co roku w Krakowie przed Izbę Przemysłowo-Handlową, w celu uhonorowania firm i przedsiębiorców za wybitne osiągnięcia biznesowe. W 2022 roku nagroda ta została przyznana KNC Nieruchomości, uznając ją za najlepszego właściciela firmy w regionie.

KNC Nieruchomości to stabilna firma, która specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami głównie na terenie małopolski, jak również na terenie całego kraju, dzięki swoim oddziałom franczyzowym. Firma została założona przez Rafała Steca w 1997 roku, który od samego początku stawiał na wysoką jakość usług oraz pełne zadowolenie klientów. Dzięki temu podejściu KNC Nieruchomości zyskała w ciągu kilkunastu lat istnienia rzeszę stałych klientów oraz pozytywną opinię na rynku nieruchomości.

Nagroda Krakowskiego Dukata przyznana KNC Nieruchomości za najlepszego właściciela firmy to ukłon w stronę Rafała Steca oraz całego zespołu, którzy od lat ciężko pracują nad rozwojem firmy oraz dbają o najwyższą jakość usług. Nagroda ta to nie tylko prestiż, ale także dowód uznania ze strony biznesowego świata, co z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju firmy.

Nagroda Krakowskiego Dukata to nie tylko wyróżnienie dla KNC Nieruchomości, ale również zachęta dla innych firm do działania na rzecz rozwoju biznesowego w regionie. Przyznawana co roku nagroda podkreśla rolę przedsiębiorczości i innowacyjności w rozwoju gospodarczym miasta Krakowa oraz całej Polski.


Wszystkie wpisy